(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 17.2 кг |
| Вага в упаковці | 19 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Cоло |
| Серия | Serie 8 |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип керування | Сенсорне |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 36.2-38.2 x 56-56.8 x 30 см |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 31.8 |
| Країна-виробник товару | Великобританія |
| Додатково | Дисплей Швидкий старт |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Висота, см | 38.2 |
| Кількість рівнів потужності | 5 рівнів: 90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, boost |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування Встановлення часу (годинник) Відтермінування старту (таймер) |
| Габарити внутрішньої камери, см | 23.x 35 x 27 |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 38.2 x 59.4 x 31.8 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 47 x 46 x 67 |
| Об‘єм, л | 21 |
| Інвертор | Так |
| Поворотний стіл | Ні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.