(0) |
Завжди як нова
Завдяки біокерамічному покриттю підтримувати мікрохвильову піч в ідеальному стані просто, як ніколи. Міцне інноваційне покриття стійке до подряпин. Скільки б ви не користувалися керамічною піччю, її покриття не подряпається та не потріскається, на відміну від нержавіючої сталі чи пластику. А ще вона легко чиститься. Все, що потрібно зробити – це протерти поверхні вологою серветкою. Крім того, керамічна поверхня діє як антибактеріальне та дезодораційне покриття, перешкоджаючи появі неприємного запаху. Це дозволяє не витрачати час на чищення мікрохвильової печі, а присвятити його спілкуванню з сім'єю та друзями.
Економія в один дотик
Економний режим ECO Mode дозволяє заощаджувати до 40% електроенергії в режимі очікування. Одне натискання на кнопку Eco, і ви заощадите гроші, збережете енергію та подбаєте про природу.
Швидке розморожування продуктів
Розморожування майже завжди пов'язане з втратою часу та непередбачуваністю результату: з одного боку, продукти вже м'які та теплі, а з іншого — як і раніше тверді, як камінь. З функцією швидкого розморожування Samsung ці незручності залишилися у минулому. Просто виберіть тип продукту та вагу, щоб програма розрахувала оптимальний час розморожування, при якому їжа збереже свої корисні властивості.
Захист від дітей
Завдяки функції захисту мікрохвильові печі Samsung абсолютно безпечні для дітей.
| Комплектация | Страва для приготування хрусткої скоринки Інструкція |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 13 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 27.5 |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Країна-виробник товару | Малайзія |
| Додатково | Видалення запахів;Дисплей |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 39.4 |
| Меню | Українською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування);Встановлення часу (годинник);Захист від дітей (блокування приладу);Пиріг/торт;Підтримання страви в теплому стані |
| Габарити внутрішньої камери, см | 33 х 32.4 х 21.1 |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 48.9 х 39.4 х 27.5 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 55.7 х 42.8 х 33.2 |
| Об‘єм, л | 23 |
| Діаметр поворотного столу, см | 28.8 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.