(0) |
| Комплектация | Мікрохвильова піч Поворотний стіл Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 10,56 кг |
| Вага в упаковці | 11,56 кг |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Глибина, см | 34 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт Вт |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 45.2 х 26.2 х 34 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 29.2 x 49.6 x 36.2 |
| Діаметр поворотного столу, см | 24.5 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.