(0) |
Мікрохвильова піч PRIME Technics PMW 23871 HW – це сучасний та функціональний кухонний прилад, який стане незамінним помічником у приготуванні їжі. Вона має стильний дизайн, що гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр кухні. Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому керуванню, користування мікрохвильовою піччю стане легким та зручним навіть для новачків.
PRIME Technics PMW 23871 HW забезпечує рівномірне та швидке нагрівання страв, зберігаючи їхню текстуру та смакові якості.
Ця модель також дозволяє легко розморожувати продукти, що значно економить час та зусилля при приготуванні їжі. З різноманітними автоматичними програмами приготування, ви зможете без зайвих зусиль готувати як прості, так і складні страви.
Мікрохвильова піч PRIME Technics PMW 23871 HW також відрізняється безпечністю у використанні завдяки наявності захисних функцій.
Високоякісні матеріали та надійна конструкція гарантують довговічність та надійну роботу приладу.
Ця модель стане чудовим вибором для тих, хто цінує поєднання якості, зручності та сучасного дизайну у побутовій техніці.
| Комплектация | Мікрохвильова піч Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 12.76 кг |
| Вага в упаковці | 14.09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Cоло |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип керування | Механічне |
| Ширина, см | 48 |
| Глибина, см | 33 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Висота, см | 27.5 |
| Меню | Українською мовою |
| Кількість рівнів потужності | 8 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Габарити (ВхШхГ) (см) | 27.5 х 48 х 33 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) (см) | 32 х 53.5 х 42 |
| Об‘єм, л | 23 |
| Діаметр поворотного столу, см | 27 |
| Інвертор | Ні |
| Поворотний стіл | Так |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.