(0) |
| Комплектация | Міксер, Віночок: 2 шт, Крюк для тесту: 2 шт, Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.25 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 16 x 20 x 10 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Захист від випадкового зняття міксера під час роботи |
| Потужність, Вт | 750 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Нержавіюча сталь |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість в упаковці, шт. | 6 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.