(0) |
| Комплектация | Міксер Віночок: 2 шт Чаша: 2 шт Гак для тіста: 2 шт Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.03 кг |
| Вага в упаковці | 2.61 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 24 x 48 x 22 см |
| Тип | Стаціонарний |
| Додаткові характеристики | Захист від випадкового зняття міксера під час роботи |
| Потужність, Вт | 750 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.