(0) |
| Комплектация | Міксер; Інструкція; Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 14.4 х 8 см |
| Вага | 0,74 кг |
| Вага в упаковці | 1,02 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 17 х 19 х 10.5 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Немає |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1,1 см |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.