(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 11 х 10 х 20 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.88 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 11.6 х 10.6 х 20.6 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 500 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Ручний міксер Electrolux EHM4W 1 217 грн.
Стаціонарний міксер Electrolux ESM4W 2 526 грн.
ARDESTO Блендер для смузі SBG-F350, 350Вт,2в1, пляшка -600мл, пляшка -300 мл, кавомолка , чорно-сріблястий 1 163 грн.
Планетарний міксер PRIME Technics PSM 1976 PK 5 284 грн.
Міксер PRIME Technics PHM 206 W 487 грн.