(0) |
Bosch ErgoMixx MFQ37400 забезпечує перевірену технологію та сучасний двигун, що є потужним, але при цьому легким та тихим. Потужність цієї моделі становить 750 Вт, а також вона має п'ять рівнів потужності з різною кількістю обертів, що дозволяє індивідуально налаштовувати роботу приладу.
Ця модель також оснащена імпульсним/турбо-режимом для максимальної потужності, що робить її ще більш функціональною. Крім того, вона має зручне використання завдяки ергономічному дизайну, великим кнопкам та покриттю Soft-Touch.
Для зручності використання, Bosch ErgoMixx MFQ37400 має окрему кнопку для відʼєднання вінчиків та гаків для тіста, а також можливість приєднати ніжку блендера. Також передбачено зручне зберігання кабелю.
Ця модель є універсальною завдяки двом надзвичайно ефективним вінчикам з нержавіючої сталі для ідеального збивання та перемішування, а також двом міцним гакам з нержавіючої сталі для замішування тіста.
| Комплектация | Міксер Два вінчики з нержавіючої сталі Два гаки для тіста з нержавіючої сталі інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.4 x 20.8 x 7.4 см |
| Вага | 1.1 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22.5 x 10 x 23 см |
| Тип | Ручний |
| Серия | ErgoMixx |
| Потужність, Вт | 750 |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Країна-виробник товару | Словенія |
| Насадки | Вінчики;Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1.3 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.