(0) |
PRIME Technics PHM 206 W – це елегантний та ефективний міксер, створений для спрощення процесу приготування їжі.
Забезпечений різними режимами швидкості цей стильний прилад забезпечує ідеальне змішування інгредієнтів для ваших кулінарних творінь. Компактний дизайн та надійні матеріали роблять його чудовим доповненням до вашої кухні.
Насолоджуйтесь зручністю приготування страв завдяки міксеру PRIME Technics PHM 206 W.
| Комплектация | Міксер; Інструкція; Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 17.5 х 8 см |
| Вага | 0,6 кг |
| Вага в упаковці | 0,84 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19 х 21.8 х 8.5 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 200 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Вінчики |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Автоматичне обертання чаші | Немає |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 1,2 см |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.