(0) |
| Комплектация | Миксер Насадки Инструкция |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.5 х 7.5 х 15 см |
| Вага | 0.81 кг |
| Вага в упаковці | 1.09 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 19.5 х 14 х 13 см |
| Тип | Ручний |
| Потужність, Вт | 300 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь Пластик |
| Матеріал корпусу міксера | Нержавіюча сталь Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 92 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.