(0) |
| Комплектация | Міксер Насадки Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 20.5 х 20.5 х 10.5 см |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 22 х 22.5 х 12 см |
| Тип | Ручний |
| Додаткові характеристики | Насадки з неіржавкої сталі 2-х різновидів: Віночки для збивання (2 шт.) Гаки для замішування тіста (2 шт.) |
| Потужність, Вт | 400 |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Метал Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Довжина шнура | 120 см |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.