(2) |
| Вага | 1,7 кг |
| Вага в упаковці | 1,94 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 38*15,29 см |
| Потужність, Вт | 450 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Насадки | Вінчики Гаки для тіста |
| Матеріал корпусу міксера | Пластик |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Довжина шнура | 1 м см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.