(0) |
Млинниця Russell Hobbs
З можливістю регулювання нагрівання та поверхнею, діаметром 30 см з антипригарним покриттям — це легкий спосіб приготування улюблених млинців. Поріг по краях поверхні для смаження запобігає стіканню олії або тіста на стільницю, а спеціальна скалка допоможе рівномірно розподілити тісто на поверхні, щоб млинці виходили ідеально рівні, однієї товщини. Задайте рівень смаження на панелі керування, покладіть трохи масла на поверхню і, коли воно розтане, налийте тісто, розподіливши його качалкою, а коли млинець підсмажиться з одного боку, переверніть його за допомогою лопатки, яка також є в комплекті.
Рівномірне нагрівання поверхні для смаження забезпечує рівномірніше просмажування млинців, ніж на традиційній сковороді. Ваші млинці завжди будуть виходити рівними, ніколи не будуть пригорати та не матимуть не просмаженої зони. Подаруйте радість вашим близьким, пригощаючи свіжими млинцями в будь-який час!
| Комплектация | скалка, лопатка |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15 х 30 х 33 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 32 х 35 см |
| Функції | Індикатор живлення Регулятор температури |
| Додаткові особливості | Антипригарне покриття |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість випічки | 1 |
| Діаметр робочої поверхні, см | 30 см |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.