(0) |
| Бренд | TEFAL |
| Комплектация | Мультипіч Решітка-гриль з литого алюмінію Розділювач для приготування двох різних страв одночасно Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.2 x 30.3 x 36.1 см |
| Вага | 5.55 кг |
| Вага в упаковці | 8.86 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Серия | Easy Fry & Grill |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.0 x 35.0 x 41.1 см |
| Фірмові технології | Extra Crisp |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність, Вт | 1830 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Звуковий сигнал після завершення роботи Регулювання температури |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Смаження у фритюрі Сушарка |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Відкидна |
| Об'єм чаші, л | 6.5 |
| Робоча температура | 40 - 220 °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.