(0) |
Мультипіч-фритюрниця LUXELL LXAF-01 - це універсальний кухонний пристрій, що поєднує функції печі, смаження та фритюрниці.
Забезпечена інноваційною технологією, вона пропонує різноманітні режими приготування, такі як смаження, запікання, гриль та фритюр.
Стильний та компактний дизайн пристрою дозволяє заощаджувати простір на кухні.
Оснащена зручним електронним керуванням, таймером та регулюванням температури для точного контролю процесу приготування.
Мультипіч-фрітюрниця LUXELL LXAF-01 ідеально підходить для швидкого та різноманітного приготування смачних страв у повсякденній кулінарії.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30,5 х 39,0 х 33,5 см |
| Вага | 5,4 кг |
| Вага в упаковці | 6,3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38,5 х 39,5 х 36,2 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність, Вт | 1830 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Функції приготування | Запікання овочів і м'яса |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 7.5 |
| Індикатори режимів роботи | LED |
| Кількість в упаковці, шт. | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.