(0) |
Знайомтесь з чудовим аерогрилем Vimar VCO-519W, ідеальним помічником для приготування смачних страв у вашому будинку. Завдяки його ефективному функціоналу та якісному виконанню, цей аерогриль стане незамінним доповненням до вашої кухні.
| Комплектация | Аергориль, кільце-розширювач, лист для смаження та запікання, стимер, низька решітка, висока решітка, щипці |
| Гарантия | 12 місяців |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 x 36.2 x 36.2 см см |
| Вага | 7 кг кг |
| Вага в упаковці | 7 кг кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Аерогриль |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 x 36.2 x 36.2 см см |
| Додаткові характеристики | Аергориль, кільце-розширювач, лист для смаження та запікання, стимер, низька решітка, висока решітка, щипці |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Підтримка тепла Розширювальне кільце |
| Кришка | Знімна |
| Робоча температура | 0-250 °С |
| Індикатори режимів роботи | LED |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.