(0) |
Смажена їжа без почуття провини з аерогрилем Ninja Air Fryer AF100EU
Аерогриль Ninja Air Fryer AF100EU — це здоровіший спосіб приготування ваших улюблених смажених страв. На вибір у вас буде 4 функції, з якими ви зможете смажити, запікати, розігрівати та просушувати продукти. Із нашим аерогрилем нема потреби в попередньому розморожуванні, тому ваші улюблені котлети чи крильця матимуть хрустку скоринку навіть під час застосування їх у замороженому вигляді.
Здорова альтернатива з інноваційним функціоналом
Аерогриль Air Fry оснащений функцією Air Fry, яка просмажує гомілки та картоплю фрі за допомогою пари. Тому ви можете зменшити використання олії на 75%, завжди отримуючи золотисту скоринку. З Air Fry у вас вийдуть соковиті рибні котлети, спокусливі крильця та неймовірно смачна курка. І всі ці продукти не стануть на заваді вашій турботі про своє тіло.
Підійде для великих сімейних обідів
Чаша об’ємом 3,8 л вмістить 900 грамів картоплі фрі, а це чотири повноцінні порції для дорослої людини. Також Ninja Air Fryer AF100EU готує максимально швидко, вам не потрібно кожні кілька хвилин перевіряти готовність страв, а це економить багато часу та зусиль. Точний контроль температури та регульована швидкість вентилятора гарантують ідеальне приготування їжі за лічені хвилини.
4 функції приготування
Завдяки простим елементам керування на сенсорному екрані вибирайте між функціями «Air Fry», «Запікання», «Розігрівання» та «Дегідратація», щоб приготувати смачні основні страви, гарніри та закуски:
Ще більше переваг
Аерогриль Ninja Air Fryer AF100EU має чашу з антипригарним покриттям, тому гречка та м’ясо не прилипатимуть до неї. Після завершення процесу чашу можна вимити в посудомийці. Девайс легкий у використанні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс із сенсорним керуванням. А в комплекті на вас чекатиме книга із вражаюче смачними та простими рецептами, які надихатимуть вас на нові гастрономічні експерименти.
| Комплектация | Основний модуль Чаша з керамічним покриттям Підставка з керамічним покриттям Інструкція |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 34.5 х 27.9 х 33.8 см |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 5.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.3 х 37.4 х 36.8 см |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології Auto-iQ Нековзні ніжки |
| Потужність, Вт | 1550 |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Автовимкнення у разі відкривання кришки Автоменю Встановлення часу приготування Регулювання температури Регулювання швидкості обертання вентилятора |
| Функції приготування | Запікання овочів і м'яса Розморожування/розігрівання Смаження у фритюрі Сушарка |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 3.8 |
| Робоча температура | 40 - 210 °С |
| Індикатори режимів роботи | LED дисплей |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.