(0) |
| Комплектация | Аерогриль Ємність для приготування Посібник користувача |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.1 х 23 х 29 см |
| Вага | 3.4 кг |
| Вага в упаковці | 4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.6 х 31.6 х 34.7 см |
| Додаткові характеристики | Регулювання температури |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Смаження у фритюрі Сушарка |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 3 |
| Робоча температура | 45-200 °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.