Насолоджуйтесь здоровим приготуванням їжі за допомогою двох приладів в одному!
Fry & Grill EY501815 поєднує в собі фритюрницю та гриль для здорового смаження з мінімальним вмістом олії або без неї, а також бездоганне приготування на грилі у вас на кухні. Це ідеальна альтернатива класичній духовці, яка забезпечує швидкі результати із меншим споживанням енергії.
Технологія для отримання хрусткої скоринки
Технологія Extra crisp пропонує ідеальний баланс температури і потоку гарячого повітря для отримання хрусткої золотистої скоринки з невеликим додаванням олії або без додавання олії - насолоджуйтесь приготуванням з додаванням на 99% менше олії, ніж при звичайній смаженні!* На 99% менше додавання олії: 700 г свіжої картоплі фрі, приготованої з 8 мл олії, в порівнянні з традиційною жаркою з 2 л олії.
Технологія гриль
Ґрати з литого алюмінію забезпечує приготування ніжного, соковитого м'яса або овочів, ідеально просмажених прямо на вашій кухні.
Швидке приготування
Easy Fry&Grill готує на 34% швидше, ніж традиційна духовка.
*Приготування 700 г замороженої картоплі фрі у порівнянні із приготування у електропечі Tefal/Moulinex.
Зручні функції
Інтуїтивно зрозуміла цифрова панель керування з 60-хвилинним таймером та автоматичним оповіщенням забезпечує комфортне використання.
Місткість XL
Великий об'єм 4.2 л ідеально підходить для приготування смачних страв для сім'ї та друзів – до 6 осіб.
На 99% менше доданого жиру*
*Приготування 700 г свіжої картоплі фрі з 8 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії. І точно так само для FW501815, але замість 8 мл – 15 мл.
| Комплектация | Мультипіч Решітка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 x 27 x 32.4 см |
| Вага | 5.3 кг |
| Вага в упаковці | 6.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.8 x 31.4 x 37 см |
| Додаткові характеристики | Технологія Extra Crisp Технологія гриль На верхній панелі розміщені піктограми із рекомендованою температурою та часом приготування для різних продуктів |
| Потужність, Вт | 1550 |
| Функції приготування | Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Смаження у фритюрі |
| Кришка | Відкидна |
| Об'єм чаші, л | 4.2 |
| Робоча температура | 80 - 200 °С |
| Індикатори режимів роботи | LED |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.