(0) |
Готувати ще ніколи не було так просто та швидко!
Мультипіч Ninja Dual zone потужністю 2470 Вт допоможе швидко та легко приготувати смачні та корисні страви з мінімальною кількістю олії, щоб нагодувати всю родину та гостей.
Дві незалежні зони приготування
6 універсальних функцій приготування
За допомогою 6 універсальних функцій ви з легкістю приготуєте страви, які сподобаються навіть найвитонченішим гурманам:
Готуйте без олії або з мінімальною його кількістю з технологією Air Fry
Відтепер здорове харчування — не проблема, адже для приготування їжі в мультипечі Ninja вам потрібно на 75% менше олії, ніж із традиційними методами обсмажування. Технологія Air Fry забезпечує циркуляцію гарячого повітря зверху, формуючи хрумку золотисту скоринку. Завдяки цьому ви зможете насолодитися справжнім насиченим смаком страв — від соковитих стейків, курячих грудок та гамбургерів до улюбленої картоплі фрі, креветок тощо.
Технологія Max Crisp
З цією технологією ви максимально швидко приготуєте заморожені продукти, і як приємний бонус — матимете смачну скоринку! Швидка циркуляція гарячого повітря за температури до 240 °C прекрасно прожарює продукти зсередини, формуючи скоринку зверху. Max Crisp автоматично регулює потужність вентилятора та дає змогу точно контролювати температуру.
Антипригарне покриття
Завдяки керамічному антипригарному покриттю їжа не пригорає до стін місткості для смаження. Немає часу на миття посуду? Місткість підходить для очищення в посудомийній машині.
Мультипіч Ninja — мінімум зусиль, максимум результату, вдвічі менше часу на приготування!
| Комплектация | Основний блок Чаші об'ємом 4.75 л з антипригарним покриттям: 2 шт Ґратчасті вставки Crisper з антипригарним покриттям: 2 шт Інструкція з експлуатації Короткий посібник Книга рецептів |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 32.5 х 41.5 х 27 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Вага в упаковці | 12.27 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40.4 х 51.2 х 41.6 см |
| Кількість програм | 6 |
| Потужність, Вт | 2470 |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Автовимкнення у разі відкривання кришки Встановлення часу приготування Звуковий сигнал після завершення роботи Попереднє розігрівання чаші Приготування декількох страв одночасно Підтримка тепла Регулювання температури |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 9.5 |
| Індикатори режимів роботи | LED |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.