Насолоджуйтесь приємною їжею з Easy Fry&Grill Precision EY505815 від Tefal. Мультипіч поєднує в собі аерофритюрницю і гриль для приготування найсмачніших страв з хрусткою скоринкою, з використанням мінімальної кількості олії або зовсім без неї.
Технологія Extra Crisp для отримання хрусткої скоринки
Технологія Extra Crisp оптимізує потоки повітря для отримання хрустких, золотистих страв зовні, м'яких і соковитих усередині з невеликим додаванням олії або без її використання - насолоджуйтесь найсмачнішими стравами з додаванням олії на 99% менше, ніж за звичайної смаження!
Технологія "Гриль"
Спеціальна решітка для приготування на грилі, створена з литого алюмінію та забезпечує приготування ідеально прожареного ніжного, соковитого м'яса, овочів або інших страв.
Швидке приготування
Easy Fry&Grill готує на 34% швидше, ніж традиційна духовка.
*Приготування 700 г замороженої картоплі фрі у порівнянні із приготування у електропечі Tefal/Moulinex.
8 автоматичних програм
З легкістю готуйте найрізноманітніші страви завдяки 8 автоматичним програмам (картопля фрі, нагетси, запечена курка, піца, м'ясо, риба, овочі, десерт).
2 ручні режими
Аерогриль та гриль.
Регульована температура
Контроль температури від 80°C до 200°C гарантує ідеальний результат щоразу, незалежно від рецепту та виду продукту, який ви готуєте.
Зручність управління
Інтуїтивно зрозуміла цифрова панель управління, з таймером та автоматичним звуковим оповіщенням, забезпечує зручність використання, вам не потрібно контролювати процес, після звукового сигналу мультипіч сама вимкнеться.
Ємність XL
Великий об'єм чаші (4,2 л) ідеально підходить для приготування смачних страв для сім'ї та друзів – до 6 осіб.
Можливість сушіння (дегідрації)
Дуже зручно сушити різні продукти для отримання смачних і корисних закусок, наприклад, сушених фруктів або овочів за допомогою налаштувань ручного режиму.
Електронна книга рецептів
30 смачних рецептів, створених нашим ексклюзивним шеф-кухарем, щоб надихати вас день у день. Книгу рецептів можна завантажити за QR-кодом, який розміщено в інструкції або у нас на сайті в розділі зображень.
На 99% менше доданого жиру*
*Приготування 700 г свіжої картоплі фрі з 8 мл олії VS традиційне смаження у фритюрі з 2 л олії. І точно так само для FW501815, але замість 8 мл – 15 мл.
Легко очищати
Знімні частини можна мити в посудомийній машині.
Дизайн
Стильний, лаконічний дизайн Fry&Grill EY505D15 доповнить інтер'єр будь-якої кухні. Модель продумана технічно та не займе багато місця на вашій робочій поверхні.
| Комплектация | Мультипіч Решітка для гриля з литого алюмінію Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.1 x 27.0 x 32.4 см |
| Вага | 5.6 кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39.8 x 31.4 x 37 см |
| Додаткові характеристики | Технологія Grill |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність, Вт | 1550 |
| Додатково | Звуковий сигнал після завершення роботи Регулювання температури |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Смаження у фритюрі Сушарка |
| Кришка | Відкидна |
| Об'єм чаші, л | 4.2 |
| Робоча температура | 80 - 200 °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.