(0) |
| Комплектация | Мультипечь Инструкция Гарантийный талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.6 х 21.5 х 21.5 см |
| Вага | 2.83 кг |
| Вага в упаковці | 3.45 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.4 х 26.3 х 26.3 см |
| Додаткові характеристики | Все съемные детали можно мыть в посудомоечной машине Переключатель включение/выключение Защита от перегрева Простота использования и очистки |
| Кількість програм | 7 |
| Потужність, Вт | 1100 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Автовимкнення у разі відкривання кришки Автоменю Встановлення часу приготування Можливість перемішування під час приготування Підтримка тепла Регулювання температури |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Розморожування/розігрівання |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 1.8 |
| Робоча температура | 80-200 °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.