(1) |
| Комплектация | Мультипіч Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.5 х 29.1 х 33.5 см |
| Вага | 6 кг |
| Вага в упаковці | 6.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.7 х 39.7 х 36.7 см |
| Кількість програм | 8 |
| Потужність, Вт | 1700 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Автоменю Встановлення часу приготування Звуковий сигнал після завершення роботи Регулювання температури |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Розморожування/розігрівання Смаження у фритюрі |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Об'єм чаші, л | 5 |
| Робоча температура | 80-200 °C °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.