(0) |
| Комплектация | Мультипіч Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 31 х 31 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 35 х 35 х 35 см |
| Кількість програм | 9 |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Регулювання температури Таймер відстрочки старту |
| Функції приготування | Запікання овочів і м'яса |
| Тип нагрівального елемента | прихований нагрівальний елемент |
| Кришка | Знімна |
| Об'єм чаші, л | 3.5 |
| Індикатори режимів роботи | LED |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.