(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 42 х 42 х 44 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 х 44 х 46 см |
| Додаткові характеристики | Панель управления Количество программ: 8 – картофель фри, мясо, рыба, курица, выпечка, пицца, овощи и креветки Не нагревающаяся ручка и корпус Нескользкие резиновые ножки |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Регулювання температури Таймер відстрочки старту |
| Об'єм чаші, л | 5 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.