(0) |
| Комплектация | Фритюрниця з кошиком з ручкою Документація |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 31 х 35 см |
| Вага | 6.3 кг |
| Вага в упаковці | 6.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Електронне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 32 х 34 см |
| Додаткові характеристики | Індикатор нагріву/роботи Таймер 60 хвилин Кількість ємностей: 1 Антипригарне покриття |
| Потужність, Вт | 1700 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Регулювання температури |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.