First FA-5053-2 — аерофритюрниця або мультипіч від компанії First. Такий прилад чудово підійде для любителів фаст-фуду, приготованого вдома. Готуючи, наприклад, картоплю-фрі, смажачи крильця, курячі нагетси, рибні палички тощо в цій фритюрниці, ви не вживатимете жиру або олії, які так шкодять вашому здоров'ю. Така здорова альтернатива необхідна всім, хто любить смачно поїсти і не ставити під загрозу своє здоров'я. Потужна фритюрниця працює дуже швидко зі свіжими та замороженими продуктами без додавання зайвого жиру. Тут продукти готуються тільки на повітряному потоці, температура якого регулюється в діапазоні від 80⁰С до 200⁰С. Дуже важливо правильно налаштувати температуру, оскільки саме коректна температура дасть змогу домогтися ефекту хрусткої скоринки у страві без додавання олії або жиру. Споживана потужність пристрою становить 1000 Вт, а об'єм чаші для приготування — 3.2 літра.
Експлуатація First FA-5053-2 проста і безпечна завдяки високоякісним нагрівальним елементам з нержавіючої сталі, блокуванню безпеки, 30-хвилинному таймеру з автоматичним вимкненням і термоізольованому пластиковому корпусу. Чашу пристрою з антипригарним покриттям легко мити руками або в посудомийній машині.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 25 х 30 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32 х 26 х 31 см |
| Додаткові характеристики | Довжина кабелю: 130 см |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Встановлення часу приготування Звуковий сигнал після завершення роботи Таймер відстрочки старту |
| Функції приготування | Смаження у фритюрі |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Об'єм чаші, л | 3.2 |
| Робоча температура | 80-200 °С |
| Індикатори режимів роботи | немає |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.