(0) |
| Комплектация | Мультипечь Термощуп |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.7 х 31.5 х 40.3 см |
| Вага | 9.45 кг |
| Вага в упаковці | 11.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 x 38.2 x 48.2 см |
| Додаткові характеристики | Функция очистки QuickClean 22 функции готовки: Жарка Запекание Гриль Выпекание Готовое блюдо/в 1 кастрюле Вок Соте Замороженные полуфабрикаты Разогрев Разморозка Дегидрация Тостирование Функция сохранения тепла Тушение Йогурт Конфи Как в печи Тушение+жарка (брезирование) Сувид Комби гриль Комби выпекание Комби запекание |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Автоменю Встановлення часу приготування Звуковий сигнал після завершення роботи Регулювання температури Регулювання швидкості обертання вентилятора |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Розморожування/розігрівання Сушарка Тушкування |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Об'єм чаші, л | 8.3 |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.