(0) |
| Комплектация | Мультипіч Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.2 х 32 х 28.2 см |
| Вага | 6.09 кг |
| Вага в упаковці | 7.67 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Аерофритюрниця (мультипіч) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43.6 х 36.7 х 32.9 см |
| Додаткові характеристики | Верхнє та нижнє нагрівання - забезпечує можливість рівномірно та швидко підрум'янити продукт Усі знімні деталі можна мити в посудомийній машині Захист від перегріву Простота використання та очищення |
| Кількість програм | 7 |
| Потужність, Вт | 1745 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Додатково | Автовимкнення після завершення процесу приготування Автовимкнення у разі відкривання кришки Автоменю Встановлення часу приготування Звуковий сигнал після завершення роботи Можливість перемішування під час приготування Підтримка тепла Регулювання температури |
| Функції приготування | Випічка Гриль на решітці Запікання овочів і м'яса Розморожування/розігрівання |
| Тип нагрівального елемента | металевий ТЕН |
| Кришка | Відкидна |
| Об'єм чаші, л | 5.5 |
| Робоча температура | 65-260 °С |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.