(0) |
Багатофункціональна: 15 автоматичних програм приготування: запікання, суп, пара, рис, йогурт, випікання, розігрівання, плов/ризотто, каша, смаження, паста, варення, ручний режим, підігрівання. Має 37 режимів приготування для більшої гнучкості.
Зручно: має функцію відкладеного запуску для попереднього настроювання приготування до 24 годин.
Велика місткість: 5 л (10 чашок), ідеально підходить для сім'ї.
Легко використовувати
Електронна LED-панель керування. Готує без нагляду й автоматично зберігає тепло наприкінці процесу приготування (до 12 годин).
Легко чистити
Знімна чаша з антипригарним покриттям. Аксесуари та знімний паровий клапан безпечно мити в посудомийній машині.
Аксесуари в комплекті: кошик для приготування на парі, мірний стакан, ложка для рису. Книга рецептів із 50 рецептами (мови: російська/українська).
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептів Контейнер-пароварка Мірний стакан Ложка Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.3 x 27 x 35.4 см |
| Вага | 3.61 кг |
| Вага в упаковці | 5.19 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 29.6 х 35.4 х 46.6 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | Запікання Суп Пара Рис Йогурт Випікання Розігрівання Плов/ризото Каша Смаження Паста Варення Ручний режим Підігрівання |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 37 |
| Потужність нагрівального елемента | 750 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.