(0) |
| Комплектация | Мультиварка Книга рецептів Контейнер-пароварка Мірний стакан Ложка Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 x 29 x 31 см |
| Вага | 5.2 кг |
| Вага в упаковці | 7.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 39.4 x 36.1 x 39.2 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колір виробу | Чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Пароварка |
| Програми приготування | Рис/Крупи Плов Йогурт Сир Каша Варення Випічка Тісто Розігрів Су-вид Підігрів Пароварка Ручний режим |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 33 |
| Потужність нагрівального елемента | 1000 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.