(0) |
| Комплектация | контейнер для приготування на парі, мірний стакан, черпак, плоска ложка, тримач для черпака/ложки, шнур електроживлення, книга "120 рецептів" |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31х29.5х29 см |
| Вага | 4.0000 кг |
| Вага в упаковці | 4.5000 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 34х34х34 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Пастеризація Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | пластик/метал |
| Колір виробу | сріблястий/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | мультикухар, смаження, тушкування, страви на парі, суп, рис/крупи, йогурт, випікання, молочна каша, плов, експрес варіння, макарони, піца, хліб, тушкування |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Російська |
| Кількість автоматичних програм | 16.0000 |
| Потужність нагрівального елемента | 700.0000 Вт |
| Покриття чаші | антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RB-C508 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.