(0) |
Rotex REPC76-B – мультиварка-скороварка за найширшим функціоналом в лінійці Rotex.
Вона укомплектована чашею 5 л з подвійним керамічним покриттям та набором баночок для приготування йогурту.
Функціонал Smart Cooking робить цю модель зручною та сучасною помічницею на кухні, в нього входить: регулювання часу та температури готування, управління Автопідігрівом, блокування від дітей, вимкнення звуку. Збільшений триполосний LED-дисплей одночасно показує всі налаштування. Серед 17-ти автоматичних програм є нові: ШЕФ-кухар, Томління, Домашній сир, Паска.
Одна мультиварка – для всіх кулінарних завдань!
Rotex — украинский бренд с международными стандартами качества, миссия которого: делать доступной современную, надежную и функциональную бытовую технику. Особое внимание мы уделяем специфическим потребностям отечественного потребителя — внутренний отдел разработок Rotex постоянно расширяет функционал и совершенствует технику, чтобы удовлетворить актуальные запросы украинской семьи.
| Комплектация | Алюмінієва пароварка Баночки для йогурту Мірна чаша Ложка Кришка чаші Книга зі 100 рецептів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.56 кг |
| Вага в упаковці | 5.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33 х 36 х 33 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Ємність для йогурту Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Шеф-кухар Борщ/Суп Каша Тушкування Пара Випічка/хліб Варення Смаження Паска Голубці Холодець Томління Глінтвейн Йогурт/тісто Дитяча суміш Розігрів |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 19 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне керамічне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Сумісні чаші | RIP5018-A RIP5018-C RIP5053-A |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.