(0) |
Мультиварка Rotex RMC503-B популярна модель з функціоналом Smart Cooking.
Має функцію регулювання часу і температури, відкладений старт, таймер на 24 години і 14 автоматичних програм, в тому числі, програму ШЕФ-кухар.
Чаша з подвійним антипригарним покриттям має обсяг 5 літрів.
Доступна і надійна помічниця на вашій кухні!
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача-внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Мультиварка Контейнер-пароварка Ополоник Ложка Мірний стакан Книга на 100 рецептів Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27 х 27 х 28 см |
| Вага | 3.01 кг |
| Вага в упаковці | 3.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28 х 28 х 29.5 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Шеф кухар Борщ/Суп Рис/Крупи Молочна каша Плов/Тушкування Холодець Смаження Варення Томління Пар/варіння Випічка/хліб Йогурт/тісто Пиво Підтримка тепла |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 14 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RIP5032-C RIP5017-C RIP5017-A |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.