(0) |
Rotex REPC72-B — це мультифункціональний пристрій, що поєднує в собі: мультиварку, скороварку, пароварку, йогуртницю, сковорідку, фритюрницю і духовку!
Скороварка має чашу з подвійним антипригарним покриттям і набір функцій Smart Cooking. Це такі функції як: регулювання часу і температури приготування, управління автопідігріву, блокування від дітей, відключення звуку. Збільшений трьохсмуговий LED-дисплей одночасно показує всі налаштування. Серед 17-ти автоматичних програм є нові: ШЕФ-кухар, Томління, Сир, Паску.
Комплектацію скороварки можна доповнити баночками для приготування йогурту і кошиком для картоплі фрі (набір RAM03).
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача — внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Мультиварка з чашею Алюмінієва пароварка Мірна чаша Ложка Кришка чаші Книга на 100 рецептів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.56 кг |
| Вага в упаковці | 5.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 33 х 36 х 33 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LCD |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь/пластик |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Шеф-кухар Борщ/Суп Каша Тушкування Пара Випічка / хліб Варення Смаження Паска Голубці Холодець Томління Глінтвейн Йогурт/тісто Дитяча суміш Розігрів |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 19 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RIP5018-A RIP5018-C RIP5053-A |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.