(0) |
Rotex RMC401-B — яскрава зірка серед мультіварок, що володіє унікальним набором функцій Smart Cooking і нову програму "Томління". Вона просто створена для приготування страв, які тануть у роті!
З основних переваг:
Все це дозволяє готувати ваші улюблені страви за особистим рецептом швидко і зручно. Великий вибір програм ідеально підібрано саме для української господині.
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача-внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Пароварка Мірний стакан Чаша Кришка для чаші з харчового пластику Ложка Ополоник Книга рецептів |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 27 x 28 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28.5 x 27 x 28 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Чорний/Нержавіюча сталь |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Шеф-кухар М'ясо Запікання Плов Суп Тісто На парі Тушкування Риба Смаження Фритюр Барбекю Випікання Розморожування Розігрівання Каша Йогурт Тепле молоко Дитяча суміш Молочна каша Стерильно Вівсянка |
| Додаткові можливості | Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 30 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RIP5017-A RIP5017-C RIP5032-C |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.