(0) |
Мультиварка Rotex RMC504-W — популярна модель із функціоналом Smart Cooking.
Мультиварка має весь потрібний функціонал: установлення часу та температури, вимкнення звукового сигналу та нагрівання, скасування функції нагрівання, таймер на 24 години та 23 автоматичних програми, зокрема програма шеф-кухар, глінтвейн, нагрівання та тушкування.
Чаша з подвійним антипригарним покриттям має об'єм 5 літрів.
Доступна та надійна помічниця на вашій кухні!
Rotex — український бренд із міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну та функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача — внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і удосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української родини.
| Комплектация | Мультиварка Контейнер-пароварка Ополоник Ложка Мірний стакан Книга на 102 рецепти Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 28 х 29 см |
| Вага | 3.075 кг |
| Вага в упаковці | 3.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 28 х 28 х 29.5 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | LED дисплей |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Таймер відтермінування |
| Об'єм, л | 5 |
| Основна комплектація | Книга рецептів Ложка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Йогурт Молочна каша Каша Дитячі суміші Овочі Рис Суп/Борщ На парі Сир Холодець Смаження Паста Тушкування Повільне тушкування Варення Випікання Глінтвейн Плов/Ризото Шеф-кухар Підігрівання Тісто |
| Додаткові можливості | Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Англійська Українська |
| Кількість автоматичних програм | 23 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Сумісні чаші | RIP5017-A RIP5017-C RIP5032-C |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.