(0) |
Rotex RMC505-W Excellence — це унікальна мультиварка на українському ринку і наша гідна відповідь на запити споживачів.
Перевагою цієї мультиварки є приготування не тільки страв, але і напоїв: Пива і Глінтвейну.
Smart cooking: набір функцій і переваг, які роблять мультиварку Rotex RMC505-W Excellence дійсно сучасною, розумною і зручною помічницею на кухні:
Мультиварка Rotex RMC505-W Excellence має 30 автоматичних програм і оснащена чашею 5 літрів з мармурово-керамічним покриттям.
Rotex — український бренд з міжнародними стандартами якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку. Особливу увагу ми приділяємо специфічним потребам вітчизняного споживача-внутрішній відділ розробок Rotex постійно розширює функціонал і вдосконалює техніку, щоб задовольнити актуальні запити української сім'ї.
| Комплектация | Мультиварка Пластикова пароварка Ложка Ополоник Мірний стакан Кришка для чаші з харчового пластику Книга рецептів (120 рецептів) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 29 х 26.5 х 26.5 см |
| Вага | 3.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.55 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 32.5 х 29.5 х 29.5 см |
| Тип | Мультиварки |
| Дисплей | Є |
| Тип керування | Поворотний перемикач |
| Функції | 3D-нагрів Інтелектуальне меню Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Стерилізація посуду Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Білий |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Ложка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | Йогурт Тепле молоко Молочна каша Стерильно Каша Дитяча суміш Овочі Вівсянка Паска Рис Суп На пару Домашній сир Холодець Смаження Тушкування Томління Барбекю Запікання Варення Пиріг Випічка Глінтвейн Плов Фритюр Борщ Шеф кухар Підігрів Пиво Тісто |
| Додаткові можливості | Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 31 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Подвійне антипригарне |
| Ручні настроювання | Температура Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
| Сумісні чаші | RIP5032-C RIP5017-C RIP5017-A |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.