(0) |
Мультиварка-скороварка REDMOND RMC-PM381 — це сучасний багатофункціональний прилад нового покоління для приготування їжі.
З мультиваркою-скороваркою RMC-PM381 ви зможете проявити свою кулінарну майстерність і легко дотримуватися здорового харчування без великих витрат часу та зусиль. У моделі передбачено 13 автоматичних програм, 5 із них призначені для роботи в режимі скороварки під високим тиском.
Під час приготування під тиском у чаші практично немає кисню, тому ваші улюблені страви готуються удвічі швидше. Скорочення часу термічного оброблення дає змогу максимально зберегти корисні мікроелементи та натуральний смак продуктів.
Завдяки функції відкладеного старту ви можете запрограмувати RMC-PM381 так, щоб вона приготувала корисний сніданок або здорову вечерю до призначеного часу.
| Комплектация | Мультиварка-скороварка Контейнер для приготування на парі Підставка для приготування на парі Мірний стакан Черпак Плоска ложка Книга на 120 рецептів Шнур живлення Посібник з експлуатації Сервісна книжка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 33х30х29 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Дисплей | LED |
| Тип керування | Кнопкове |
| Функції | Йогурт Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 5 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал/пластик |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь/чорний |
| Основна комплектація | Книга рецептів Контейнер для збирання конденсату Лопатка Мірний стакан Ополоник Пароварка Чаша |
| Програми приготування | У режимі скороварки: Рис/Крупи Тушкування Суп Тушкування/Холодець Плов Пара/Варіння У режимі мультиварки: Йогурт/Тісто Випічка Смаження/Фритюр Дитяче харчування Молочна каша Хліб Експрес |
| Додаткові можливості | Знімна верхня кришка Знімний паровий клапан Попереднє вимкнення функції автопідігріву |
| Мова меню | Російська |
| Кількість автоматичних програм | 13 |
| Потужність нагрівального елемента | 900 Вт |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Ручні настроювання | Рівень тиску Температура Час |
| Сумісні чаші | RB-A523 (RIP-А4), RB-S520 (RIP-S4) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.