(0) |
| Бренд | TEFAL |
| Комплектация | Мультиварка Кошик для приготування на пару Контейнер для конденсату Інструкція Гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.6 x 35.4 x 33.5 см |
| Вага | 6.4 кг |
| Вага в упаковці | 8.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 37.6 x 35.4 x 35.6 см |
| Тип | Мультиварки-скороварки |
| Серия | Cook4me |
| Дисплей | Кольоровий сенсорний дисплей |
| Тип керування | Сенсорне |
| Додаткові характеристики | Кольоровий сенсорний дисплей із вбудованим посібником крок за кроком WiFi для оновлення бази рецептів Мобільний додаток Tefal |
| Функції | Керування зі смартфона Мультиповар Пароварка Підтримання температури Смаження Таймер відтермінування Тушкування |
| Об'єм, л | 6 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик / Метал |
| Основна комплектація | Контейнер для збирання конденсату Пароварка Чаша |
| Програми приготування | 13 режимів приготування: - під тиском (3 рівні) - на пару (2 рівні) - обсмажування (3 рівні) - повільне (3 рівні) - підтримка тепла - розігрів |
| Додаткові можливості | Внутрішня кришка |
| Мова меню | Українська |
| Кількість автоматичних програм | 13 |
| Потужність нагрівального елемента | 1600 Вт |
| Ручні настроювання | Інгредієнти Вага Кількість порцій Рівень тиску Час |
| Матеріал покриття чаші | Керамічне |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.