(0) |
ТЕРМІЯ — український бренд побутової техніки. Він виробляє функціональну, надійну та стильну техніку, доступну кожному.
ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2,2/230 М2 — це двоконфоркова плитка із чавунним диском 1200 і 1000 Вт. Чавунний диск довго тримає тепло після вимкнення плити, що допомагає заощадити електроенергію. Виготовлена плитка з металу, що робить її надійнішою. А завдяки емальованому покриттю, вона легко миється.
Електрична плитка ЕПЧ 2-2,2/230 М2 обладнана механічними перемикачами, світловою індикацією роботи та прогумованими ніжками, що робить її стійкішою. А безступінчастий регулятор дає змогу плавно змінювати температурний режим.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.6 х 50 х 26.2 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 5.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип керування | Поворотні перемикачі |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11 х 52 х 30 см |
| Додаткові характеристики | Рівномірність розподілу тепла |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Чавунні млинці |
| Потужність плити, кВт | 2.2 |
| Потужність конфорок | Ліва 1200 Вт Права 1000 Вт |
| Діаметр конфорок | Ліва 18.5 см Права 14.5 см |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 2-2.2/230В М2 нержавіюча сталь 2 005 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧЕ 2-2.7/230В М2 нержавіюча сталь 2 021 грн.
Настільна плита електрична ТЕРМІЯ ЕПЧ 1-1.5/230В М2 Коричнева 1 214 грн.
Плитка індукційна GORENJE ICR 2000 SP 1 997 грн.
Настільна плита ROTEX RIO250-G Duo 3 101 грн.