(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 35.5х29х26.5 см |
| Вага | 1.93 кг |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Дисплей | Немає |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23.5х29.5х29.5 см |
| Додаткові характеристики | Механічний таймер з автовимкненням Широке вікно в резервуарі для води Запатентована система ультракомпактного зберігання Можна мити в посудомийній машині (всі елементи, крім електр. бази) |
| Загальний об'єм | 6 |
| Потужність, Вт | 900 |
| Додаткові функції | Індикатор рівня води Автовимикання Доливання води під час роботи Розбірне днище |
| Комплект постачання | Пароварка 2 чаші зі знімними решітками Чаша для рису Інструкція |
| Таймер | 60 хв |
| Висота піддону | 8.5 см |
| Кількість ярусів | 2 |
| Оснащення й аксесуари | Лотки для збору крапель конденсату Слоти для варіння яєць Чаша для рису |
| Розташування чаш над парогенератором | Вертикальне |
| Об'єм кошика для приготування на парі | 2.9/3.1 л |
| Діаметр парових кошиків | Різний |
| Матеріал корпусу чаші | Пластик |
| Матеріал парових кошиків | Пластик |
| Об'єм резервуара для води | 1.5 л |
| Функція відкладеного старту | Немає |
| Об'єм чаші для рису | 0.4 л |
| Кількість піддонів для конденсату | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.