(0) |
З вакуумним пакувальником SVS 1010 WH від чеської компанії Sencor ви легко збережете харчові продукти свіжими та якісними!
| Комплектация | Вакуумний зварювальник плівки Вакуумна трубка 5 вакуумних пакетів 20 x 30 см Вакуумна плівка 20 x 200 см |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 6.5 х 35.5 х 15.5 см |
| Вага | 1.27 кг |
| Вага в упаковці | 2.11 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип керування | Автоматичний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.5 х 40.5 х 19.5 см |
| Додаткові характеристики | Максимальна ширина рулонів і плівки: 30 см |
| Функції та особливості | Індикація |
| Режим роботи | Вакуумування сухих продуктів Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Колір виробу | Білий |
| Швидкість відкачування повітря | 12 л/хв |
| Тиск стиснення | -0.8 барів |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.