(0) |
Режим роботи: Вакуумування вологих продуктів, Вакуумування сухих продуктів
Потужність: 100 Вт
Габарити (ВхШхГ):
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів, Вакуумування сухих продуктів, Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Тип керування | Автоматичний |
| Функції та особливості | Регулювання ступеня вакуумування |
| Потужність | 100 Вт |
| Швидкість відкачування повітря | 5 л/хв |
| Тип кнопок | Мембранні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Колір виробу | Сірий |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.4 кг кг |
| Тип керування | Автоматичний |
| Функції та особливості | Регулювання ступеня вакуумування |
| Режим роботи | Вакуумування вологих продуктів Вакуумування сухих продуктів Створення вакууму у спеціальних контейнерах |
| Колір виробу | Сірий |
| Швидкість відкачування повітря | 5 л/хв л/хв |
| Тип кнопок | Мембранні |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.