(0) |
Слайсер і тертка з виготовлення морозива
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 31.5 х 19.5 х 22 см |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 2.97 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Тип | Скиборізка-терка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 22 х 24.5 см |
| Додаткові характеристики | Морожениця |
| Вид | Напівавтоматична |
| Комплект постачання | Інструкція Гарантійний талон 5 насадок для подрібнення |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Сфера використання | Для дому |
| Для приготування | Овочів і фруктів |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.