(0) |
Скиборізка ZELMER ZFS0916В
Основні характеристики:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 19 х 10 х 34 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Дискова скиборізка |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.5 х 10 х 36 см |
| Додаткові характеристики | Плавне регулювання товщини нарізки Захист від випадкового запуску Знімний лоток для продуктів, знімне лезо Блокування леза Ніжки не ковзають Місце для зберігання кабелю |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Для приготування | М'яса Овочів і фруктів Сиру та ковбаси Хліба |
| Регулювання швидкості | Немає |
| Діапазон товщини нарізки | 0-15 мм |
| Діаметр ножа, мм | 170 |
| Заточення ножа | Зубчастий |
| Захист | Блокування випадкового увімкнення |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.