(0) |
Не обмежуйте себе і своїх близьких у корисних і натуральних вітамінах, зберігаючи дари природи на дуже тривалий час у чудовому стані й без використання жодних консервантів за допомогою надійного та перевіреного роками помічника на кухні — сушарки Vinis VFD-410C.
Корпус Vinis VFD-410C виготовлений із харчового прозорого пластику, у якому гаряче повітря подається знизу вгору, гарантуючи водночас рівномірний розподіл тепла поверхнею кожної з чотирьох решіток, що забезпечує якісне осушення продуктів від вологи.
Варто звернути особливу увагу на те, що тільки у висушених продуктах зберігається максимально велика кількість вітамінів і корисних мікроелементів.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 37 x 32 см |
| Вага | 2.7 кг |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Тип керування | Механічне |
| Додаткові характеристики | Частота мережі: 50 Гц |
| Кількість температурних режимів | 8 |
| Потужність, Вт | 400 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Обсяг/Об'єм | 15 л |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Загальний об'єм сушарки | 15 |
| Кількість піддонів | 4 |
| Розташування вентилятора | Зверху |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.