(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 28х33х34 см |
| Вага | 2.54 кг |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30х35х36 см |
| Додаткові характеристики | Продукты для сушки: овощи, фрукты, хлеб, грибы, травы |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Потужність, Вт | 125 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | прозорий пластик |
| Система сушіння | Конвективна |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y 2 430 грн.