(0) |
Унікальність 20-літрової сушарки для овочів і фруктів ROTEX RD620-Y полягає в тому, що процес сушіння продуктів здійснюється максимально швидко й ефективно, завдяки системі спрямованого потоку теплого повітря. Двигун із вентилятором створює потік повітря, який, нагріваючись, надходить рівномірно на піддони з продуктами. Тепле повітря подається вентилятором вгору на кожен піддон. Потік теплого сухого повітря, що постійно надходить, виштовхує старий, який увібрав у себе вологу з продуктів. Така схема руху повітря дає змогу забезпечити найбільш ефективне сушіння продуктів. Електросушарки ROTEX виготовлені з матеріалів високої якості. Це екологічно чистий пластик, який абсолютно інертний до харчових продуктів. Він не вступає з ними в реакцію за жодних умов. Отже, у процесі сушіння продуктів відбувається лише видалення вологи та не здійснюється жодні з інших небажаних процесів.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 37.6 x 38.5 x 38.8 см |
| Вага | 5.1 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 x 40 x 40 см |
| Додаткові характеристики | Продукти для сушіння: Овочі Фрукти Хліб Гриби Трави Зелень Риба М'ясо Макаронні вироби Горіхи |
| Потужність, Вт | 520 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Матеріал піддонів | Пластик |
| Висота піддону | 4 см |
| Система сушіння | Конвективна |
| Температура сушіння | 35-70 °С |
| Напруга змінного струму | 220 В |
| Кількість піддонів | 5 |
| Розташування вентилятора | Знизу |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K650S 5 535 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K600W 4 776 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K700BSS з металевими лотками 7 310 грн.
Сушарка для овочів і фруктів WetAir WFD-K380W 1 350 грн.
Сушарка для овочів та фруктів Prime Technics PFD 502 W [100327] 2 138 грн.